Koolid

Kõrgkoolid 
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiahttp://ema.edu.ee/

Tallinna Ülikool

http://www.tlu.ee/
Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia   http://www.kultuur.edu.ee/
  
Gümnaasiumid 
Tallinna Muusikakeskkool http://www.tmkk.edu.ee/
  
Kutsekoolid
 
G. Otsa nim Tallinna Muusikakoolhttp://www.otsakool.edu.ee/
Heino Elleri nim Tartu Muusikakkoolhttp://www.tmk.ee/
  
Muusikakoolid 

Abja Muusikakool

http://amk.planet.ee/

Ahtme Kunstide Kool

http://www.ahtmekk.ee/

Alatskivi Kunstide Kool

http://www.alatskivi.ee/

Antsla Muusikakool

http://www.rahvakultuur.ee/

Aruküla Huvialakeskus

http://www.paasulind.ee/

Aseri Muusikakool                                  

http://www.aserivv.ee/       
Audru Huvialakeskushttps://www.audru.ee/

Elva Muusikakool

http://muusikakool.elva.ee/

Haapsalu Muusikakool

http://www.hmk.edu.ee/ 

Häädemeeste Muusikakool

http://www.rahvakultuur.ee/

Iisaku Kunstide Kool

http://www.rahvakultuur.ee/

Ilmatsalu Muusikakool

http://www.rahvakultuur.ee/
Jõelähtme Muusika-ja Kunstikool  http://www.joelahtme.ee/
Jõgeva Muusikakool  http://www.muusikakool.edu.ee/uus/ 
Jõhvi Muusikakool  http://www.johvimk.ee/
Kadrina Kunstidekool  http://www.kadrinakunst.edu.ee/ 

Karksi-Nuia Muusikakool

http://www.muusikakool.karksi.ee/ 
KAUR muusika-ja kunstikool  http://www.kaurikool.ee/ 
Kehra Kunstide Kool  http://www.rahvakultuur.ee/
Kehtna Kunstide Kool  http://www.kunstidekool.kehtna.ee/ 
Keila Muusikakool  http://web.keila.ee/muusikakool/
Kiili Kunstide Kool  http://www.kiilirahvamaja.ee/
Kilingi-Nõmme Muusikakool  http://web.zone.ee/knmuusikakool/ 

Kiviõli Kunstide Kool

http://www.kivikunstkool.edu.ee/ 
Koeru Muusikakool  http://www.koerumuusikakool.ee/ 

Kohtla-Järve Kunstide Kool                     

http://www.kjkunstidekool.ee/        

Kose Muusikakool

http://www.rahvakultuur.ee/

Kreenholmi Muusikakool

http://www.rahvakultuur.ee/
Kunda Muusikakool  http://muusikakool.kunda.ee/
Kuressaare Muusikakool  http://sites.google.com/site/
Kuusalu Muusikakool  http://www.kuusalu.ee/
Käina Huvi-ja Kultuurikeskus  http://www.kaina.hiiumaa.ee/

Kärdla Muusikakool

http://www.kardla.ee/

Kärla Muusikakool

http://www.rahvakultuur.ee/

Lasnamäe Muusikakool

http://www.muusika.tln.edu.ee/ 
Lihula Muusika-ja Kunstikool  http://97969.edicypages.com/ 
Loksa Muusikakool  http://www.loksamuusikakool.ee/
Maardu Kunstide Kool  http://www.rahvakultuur.ee/
Mustvee Muusikakool  http://www.mustveelv.ee/

Märjamaa Muusika- ja Kunstikool

https://marjamaa.kovtp.ee/
Narva Muusikakool  http://www.narvamuusika.ee/ 
Narva Koorikool  http://www.nkkl.ee/
Nõmme Muusikakool  http://www.nmkool.ee/ 
Nõo Muusikakool  http://nmuusikakool.edu.ee/ 
Orissaare Muusikakool  https://sites.google.com/site/
Otepää Muusikakool  http://www.otepaa.ee/
Paide Muusikakool  http://paidemuusikakool.ee/
Paldiski Muusikakool  http://www.paldiski.ee/
Põltsamaa Muusikakool  http://muusikakool.planet.ee/ 

Põlva Muusikakool

http://www.raamat.polva.ee
Pärnu Muusikakool  http://www.muusikakool.ee/ 
Pärnu-Jaagupi Muusikakool  http://www.pjmk.ee/ 
Rae Huvialakool  http://huvikool.rae.ee/ 
Rakvere Muusikakoolhttp://rakveremuusikakool.edu.ee/ 

Rapla Muusikakool

http://www.raplamuusikakool.edu.ee/ 

Räpina Muusikakool

https://rapina.kovtp.ee/et/uldinfo 
Saku Muusikakool  http://www.sakuvald.ee/muusikakool 
Saue Muusikakool  http://www.sauemk.edu.ee/
Sillamäe Muusikakool  http://www.sillamaemk.ee/ 
Sindi Muusikakool  http://sindimuusikakool.edicypages.com/ 
Tabasalu Muusikakool  http://tabasalumuusikakool.ee/ 
Tallinna Muusikakool  http://muusikakool.haridus.ee/ 
Tapa Muusikakool  http://www.tapamuusikakool.ee/ 
Tartu I Muusikakool  http://www.tmk.tartu.ee/index.php/1 
Tartu II Muusikakool  http://www.tmk2.tartu.ee/

Tartu Valla Muusikakool                          

http://www.hot.ee/tartuvallamuusikakool/ 

Tarvastu Kunstide Kool

http://www.tarvastu.vil.ee/~tmkk
Toila Muusika- ja Kunstikool  http://www.toila.ee/
Tõrva Muusikakool  http://www.torva.ee/index.php/141/219 
Türi Muusikakool  http://www.tyrimuusikakool.ee/ 
Valga Muusikakool  http://www.valgamuusikakool.ee/
Vanalinna Muusikakool  http://www.vhk.ee/muusikakool/
Vastseliina Muusikakool  http://www.vastseliina.ee/
Viimsi Muusikakool  http://www.viimsimuusika.ee/ 

Viljandi Muusikakool

http://viljandimuusikakool.ee/ 
Võhma Muusikakool  http://www.vohma.ee/muusikakool/
Võru Muusikakool   http://muusikakool.voru.ee/uudised/
Väike-Maarja Muusikakool  http://sites.google.com/site/
Vändra Muusikakool  http://www.vandra.ee/?p=105 
Värska Muusikakool  http://vana.verska.ee/muusikakool/

Ülenurme Muusikakool

http://muusikakool.net/