Ettevõtlik mõtlemine muusikahariduses, kuidas ja milleks?

september 2017
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia koostöös Eesti Muusikaettevõtluse Arenduskeskusega kutsuvad ettevõtlikku mõtteviisi toetavale koolitusele 13. oktoobril 2017 kell 10 - 17.


Koolituse eesmärk on pakkuda teoreetilist raamistikku ning praktilisi meetodeid ettevõtliku meelelaadi ja tõhusa mõtlemise toetamiseks muusikavaldkonnas. Koolitaja on Line Fredensi (Taani). Ta on interpreet ja coach, kes toob muusikavaldkonna inimesi lähemale ettevõtlusmaailmale ning innustab neid leidma oma tugevused ja need ka enda kasuks tööle rakendama.  


Põhifookus on koolitusel suunatud sellele, kuidas toetada muusikute ettevõtlikku mõtteviisi,
kasutades effectual thinking lähenemist. Koolitus ei ole äriretseptidest, vaid inimeste võimekuse avamisest.

Koolitus ei eelda varasemat pedagoogilist või ettevõtlusalast ettevalmistust. See on suunatud muusikavaldkonna praktikutele, kes juba tegelevad õpetamisega või kes põhimõtteliselt on valmis ettevõtlusõppes kaasa lööma tulevikus kas õppejõudude või mentoritena; samuti on koolitus ka neile muusikavaldkonna praktikutele, kes lihtsalt oma töös soovivad aidata kaasa muusikute ettevõtliku hoiaku kujunemisele. Oodatud on Eesti muusikavaldkonna pedagoogid üldhariduskoolides, kutsekoolides ja kõrgkoolis; muusikavaldkonnas õppetööd läbiviivad doktorandid; tegevmuusikud ja muusikavaldkonna juhid, kes on valmis panustama ettevõtlusõppesse ja kes soovivad toeatada muusikute ettevõtlikkust.


Koolitus on tasuta ja see toimub inglise keeles.
Koolitus toimub Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, Tatari 13, Tallinnas, ruumis A202.

Koolituse info ja registreerimine on avatud siin.
Koolituse tutvustus inglise keeles on leitav siia klikkides.

Koolitajaks Line Fredens'i cv'd saab lugeda siia klikkides. 

Ettevõtlusõppe programmi koolituse läbiviimist toetatakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondist.