Kogemustuba

märts 2017
9. märtsil ootame ettevõtluse huvilisi Kogemustuppa. See on koht, kus saab uusi teadmisi, küsida, uurida ja jagada oma kogemusi. Kogemustuba toimub Heliloojate Liidu maja kohvikus Seitse C, algab kell 18.
9. märtsil alustab EMAK'i uus koolitussari Kogemustuba. Kogemustuba toob kokku muusikatööstuse ettevõtjad, ettevõtlushuvilised ja muud vajalikud inimesed, kes teavad, kuidas asjad käivad ja jagavad oma kogemusi.
Esimeses kogemustoas räägib Elo Mägi ettevõtlusvormidest, nende erinevusest. Saab uurida, milline ja miks sobib kõige paremini loomeettevõtjale, heliloojale, esitajale. Ja muidugi ei jää puudutamata Elo lemmikteema - maksud: millised maksud ja mis juhul ja kellele tuleb tasuda.
Kätlin Truus ja Lauri Jõeleht on ettevõtjad. Kätlin juhib Mamma Mia Laulustuudiot ja Lauri Pirita Kitarristuudiot. Nemad jagavad Kogemustoas ettevõtjana tegutsemise kogemusi ja alustavad päris algusest - miks nad oma ettevõtte tegid, mida see neile annab, mida nad on pidanud juurde õppima ja kus seda kõige parem on teha olnud.

Kogemustuba tuleb kokku 9. märtsil Heliloojate Liidu maja kohvikus Seitse C. Alustame kell 18. Anna palun enda tulekust teada siin.
Osalustasu on 5 eurot ja selle saab tasuda nii kohapeal kui ka ülekandega: EE132200221048084948 - Kogemustuba

Kogemustoa link FB-s on siin.