Eesti kõigi aegade suurim turunduskonverents Password 2016 kutsub ühendama loovust ja äri

veebruar 2016
Keatiivsuse uurija Balder Onarheim Copenhagen Institute of Neurocreativity'st teeb Passwordi konverentsil 17. märtsil ettekande teemal "Kolm tööriista loovuse suurendamiseks. Mida kaasaegsed aju-uuringud on loovuse kohta välja selgitanud? Kuidas igaüks meist saab oma loovust suurendada?"
Balder Onarheimil on PhD kreatiivsuses ja ekspertteadmised loovustreeningute ja -koolituste läbiviimises. Ta on lektor ja õppejõud Taani Tehnikaülikoolis ja Kopenhaageni Majandusülikoolis CBS ning on loovuse teemadel pidanud loenguid ka rahvusvahelistes ülikoolides, sh Stanfordi ja Cambridge’i ülikoolis. Balder on algselt lõpetanud Norra armeeohvitseride kooli, kus ta talvel Norra-Vene piiril aega teenides õppis hindama head tootedisaini. Sealt sai alguse tema huvi disaini vastu ning magistrikraadi omandas Balder juba tööstusdisaini alal. Huvi süvenedes jõudis ta disaini juurest psühholoogia ja neurokreatiivsuseni ning nüüdseks on Balder üks Kopenhaageni Neurokreatiivsuse Instituudi asutajatest. Instituut tegeleb teaduslike neuro- ja loovusuuringutega ning aitab koolituste ja treeningute kaudu inimestel ja organisatsioonidel arendada oma loomingulisi võimeid.
Balder Onarheim kõneles Taani TEDx-l, kuidas olla loomingulisem:Eesti kõigi aegade suurim turunduskonverents Password toimub 17.–18. märtsil Tallinnas Saku Suurhallis. Koostöös Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liiduga leiab 18. märtsil samas kohas aset ka loovusfestivali Kuldmuna galaõhtu.

Rohekm infot ja registreerimine Best Marketingi koduelehel: www. bestmarketing.ee