Kogemustuba autorikaitse teemadel

november 2017
Kogemustoas räägib Kalev Rattus Eesti Autorite Ühingust teose looja õigustest, mis saab siis, kui teos avalikus ruumis (kontsert, näitus, etendus, veeb jne) nähtavaks-kuuldavaks ja kättesaadavaks saab. 30. novembril kell 17
Teose looja on teinud tööd ja oleks loomulik, et nagu iga teine töötegija, saab ta selle eest ka tasu. Muusikat saab esitada väga erineval moel - kontserdil, etendusel, toote esitlusel, kaubanduskeskuste siseraadios, kõikvõimalikes veebipõhistes lahendustes jne. Kuidas autor siin teab, kus ta teos parasjagu esitusel on ja kuidas saab muusikaga teenida? Loomelabor küsib veel põhjalikumalt - kes teenib Youtubis klikkide pealt?

Kalev Rattus on autoriõiguste suurepärane ekspert. Oled oodatud oma küsimuste ja juhtumitega, et saada sellest kõigest rohkem aru.


Kogemustuba toob kokku muusikaettevõtjad, heliloojad, esitajad jt muusikavaldkonna tegijad. Nagu nimigi ütleb, on see koht, kus saab vahetada teadmisi ja kogemusi.

Kogemustuppa on oodatud kõik, kellel on vastavate teemade vastu huvi. Kogemustuba  toimub 30. novembril Heliloojate Liidu maja kohvikus Seitse C, algab kell 17

Osalustasu on 5 eurot ja selle saab tasuda kohapeal.

Sündmuse leiab ka Sound of Estonia FB lehelt